Sunday, October 9, 2016

25manna

25manna on võistlus, mis toimub iga aasta Stockholmi lähedal. Sellel korral õnnestus logistiliselt lausa nii teha, et sadama lähedalt sai metroo peale hüpatud ja siis head mõned peatused edasi mindud ja 2 km keskusesse jalutatud. Tavaliselt tuleb minna laevaga Soome kaudu, kuna Tallinn-Stockholm laev jõuab 10:15 kohale, kuid võistluse start antakse juba 9:00.

Ees ootas minu jaoks viimane vahetus. Ma ei tea, kas mõtlesin liiga füüsilisele pingutamisele või milles asi, kuid orienteerumine oli sisuliselt kogu raja vältel käest ära. Või oli ebakindlus tingitud vähesest Stockholmi lähedal orienteerumisest viimastel aastatel. Viimati siis kahe aasta eest.
teekond
Rajale sain koos OK Trian esindajaga, kes kahjuks jooksis minust natuke kiiremini. Rippusin tal taga, kuni ühel hetkel oma vea tõttu temast maha jäin viiendasse minnes. Jätkasin üksi kuni 9-10 etapil nägin Sanderit keset etappi hääletamas, tema kahjuks liikusin juba järgmisse. Punktist 12 väljudes sõitis ühel hetkel rong selja tagant sisse, võtsin tuulde. Läbijooksul kõik veel enam-vähem ja siis sisuliselt igal etapil tegin midagi valesti, mis maksis mulle lõpuks kuni kuus kohta finišis. Tulemuseks koht 36 umbes 370 startinud võistkonna seas.

Tulemused

Sellega sai tänavune hooaeg läbi, edasi hakkab treeningperiood, mille sisse jääb ka kindlasti võistlusi,
need peavad tulema rohkem suurema mahu pealt ja ei pea ilmtingimata heas vormis olema.

Pea püsti ja järgmiseks hooajaks valmistuma!

No comments: