Toetajad

AS Mefo - POLAR -  mefo.ee
Mefo AS on Eesti üks juhtivamaid meditsiiini- ja sporditehnika maaletoojaid. Juba üle 20 aasta on suudetud Eesti tarbijatele mugavalt kättesaadavaks tuua antud valdkonnas maailma parimaks ja innovaatilisemaks tunnistatud tooted. Kõige laiemalt on tuntust kogunud soome kaubamärk Polar ja mitmed kodukasutuses meditsiiniseadmeid leiutanud ja täiustanud Jaapani kaubamärk Omron Healthcare.


Orienteerumisklubi Ilves - okilves.ee
Tegu on minu koduklubiga, mille abil olen saanud 7-aastasest saadik tegeleda just selle spordialaga, mis mind on kõige rohkem huvitanud. Eestis on tegemist vanima orienteerumisklubiga, mille põhiliseks ürituseks on kevadine võistlus nimega Ilves-3, kus osaleb umbes pooltuhat orienteerumissõpra ja nii kolm päeva.


Kangasala SK - kangasalask.fi
Alates aastast 2008 olen esindanud Põhjamaades, eelkõige Soomes, klubi nimega Kangasala SK. Klubi nimi ja süda asub Tampere lähedal 30 000 inimesega Kangasala linnas. Olen saanud tänu Kangasala SK-le osaleda paljudes treeninglaagrites ja kõrgetasemelistel võistlustel, alustades Jukolast, Tiomilast, lõpetades Soome meistrivõistluste ja Huippuliigaga, millest tehakse tavaliselt ka teleülekanne. Kangasala SK on Jukola peakorraldja aastal 2019.Ampstükk - ampstukk.ee
... mahebatoonid valmivad külmpress-meetodil ja need on ilma lisatud suhkruta. Kuna toorained on kuumtöötluseta, siis on säilinud väärtuslikud mineraalained ja vitamiinid. Batoonide toorainete valikul eelistatakse Eestis kasvatatut: õunad, mustsõstrad, pohlad, astelpaju, kuumtöötlemata tatar, piparmünt jne.

No comments: