kolmapäev, 22. märts 2017

Eesti ja Läti koondiste ühislaager Võrus

Niisama jutustamine kaardi ümber ehk analüüs

Nädalavahetusel toimus taas lühike, kuid samas väga produktiivne treeningkogunemine Võrus, kus oli lisaks Eesti koondisele kohal ka Läti koondis. Kokku neli treeningut, lisaks nende vahel erinevad koosolekud.

Reedel jooksime Haanjas küllaltki lumises metsas tavaraja treeningu. Lumele ja jääle lisandusid veel kerge plusskraad, vihmasadu ja tuul. Treeningul peabki raske olema. See oleks olnud ideaalne ettevalmistav treening eelmise aasta Balti MV tavarajaks. GPS teekonnad
Fotograafile on jäänud  pildi peale tavaraja treeningu stardis harilik Šveitsi varblane. Sooja saamiseks liigutas end nii kiiresti, et jäi pildil udune.

Laupäeva hommikul toimus 3000m testjooks Võru spordihallis. Kellelgi midagi väga rõõmustavat ei tulnud. Ega isegi mütsiga lööma ei läinud, kuid eelnevad treeningnädalad olid selgelt kehas sees, mis ei lasknud pingutada, nii nagu südamest oleks tahtnud. Minu ajaks tuli 9:25 (km ajad 3:05, 3:04, 3:16). Põhimõtteliselt oma peas olen mõelnud, et kahe kuu pärast peaksin umbes 1 ringi jagu kiirem olema ja MM-l vastavalt veel natuke kiirem.

Laupäeva õhtul oli Trummipalo kaardil rahulikum lühirada. Kogu maastikku arvestades oli küllaltki hea rada kokku pandud. GPS teekonnad

Pühapäeva hommikul enne treeningu starti

Pühapäeval sai viimasedki piisad kehast välja pigistatud Juudakunnu maastikul, kus oli kokku kolm lõiku. Esimesed kaks lõiku ühisstardist hajutusega, viimane tagaajamine. Kahtlemata arendav treening, natuke puhanumas olekus oleks füüsiliselt nauditavam olnud, kuid treening peabki raskem olema kui võistlus.
Kommentaare ei ole: