Toetajad

Bacula AS - Aakre Moos - moos.ee
Aakre Moosi valikus on üle 80 eriveva toote pagaritele, kondiitritele, meieritele, kokkadele ja moosisõpradele. Väga suure tõenäosusega on iga Eesti inimene vähemalt korra endale teadmata Aakre Moosi tooteid tarbinud


AS Mefo - POLAR -
 mefo.ee
Mefo AS on Eesti üks juhtivamaid meditsiiini- ja sporditehnika maaletoojaid. Juba üle 20 aasta on suudetud Eesti tarbijatele mugavalt kättesaadavaks tuua antud valdkonnas maailma parimaks ja innovaatilisemaks tunnistatud tooted. Kõige laiemalt on tuntust kogunud Soome kaubamärk Polar ja mitmed kodukasutuses meditsiiniseadmeid leiutanud ja täiustanud Jaapani kaubamärk Omron Healthcare.
Kangasala SK - kangasalask.fi

Alates aastast 2008 olen esindanud Põhjamaades, eelkõige Soomes, klubi nimega Kangasala SK. Klubi nimi ja süda asub Tampere lähedal 30 000 inimesega Kangasala linnas. Olen saanud tänu Kangasala SK-le osaleda paljudes treeninglaagrites ja kõrgetasemelistel võistlustel, alustades Jukolast, Tiomilast, lõpetades Soome meistrivõistluste ja Viestiliigaga, millest tehakse tavaliselt ka teleülekanne. Kangasala SK oli Jukola peakorraldja aastal 2019.


OK Peko - peko.ee
Eestis üks aktiivseimaid orienteerumisklubisid. Klubi süda asub Värskas, kuid liikmed on üle Eesti laiali. Esindan Peko klubi aastast 2019.


Ampstükk - ampstukk.ee
... mahebatoonid valmivad külmpress-meetodil ja need on ilma lisatud suhkruta. Kuna toorained on kuumtöötluseta, siis on säilinud väärtuslikud mineraalained ja vitamiinid. Batoonide toorainete valikul eelistatakse Eestis kasvatatut: õunad, mustsõstrad, pohlad, astelpaju, kuumtöötlemata tatar, piparmünt jne.


No comments: