Toetajad

Bacula AS - Aakre Moos 
Aakre Moosi valikus on üle 80 eriveva toote pagaritele, kondiitritele, meieritele, kokkadele ja moosisõpradele. Väga suure tõenäosusega on iga Eesti inimene vähemalt korra endale teadmata Aakre Moosi tooteid tarbinud. Lisaks leiab nende valikust erinevaid kinkemoose, mis sobivad ideaalselt äri- ja jõulukingitusteks.


AS Mefo - POLAR 
 
mefo.ee
Mefo AS on Eesti üks juhtivamaid meditsiiini- ja sporditehnika maaletoojaid. Juba üle 25 aasta on suudetud Eesti tarbijatele mugavalt kättesaadavaks tuua antud valdkonnas maailma parimaks ja innovaatilisemaks tunnistatud tooted. Kõige laiemalt on tuntust kogunud Soome kaubamärk Polar ja mitmed kodukasutuses meditsiiniseadmeid leiutanud ja täiustanud Jaapani kaubamärk Omron Healthcare.
Kangasala SK 
kangasalask.fi

Alates aastast 2008 olen esindanud Põhjamaades, eelkõige Soomes, klubi nimega Kangasala SK. Klubi nimi ja süda asub Tampere lähedal 30 000 inimesega Kangasala linnas. Olen saanud tänu Kangasala SK-le osaleda paljudes treeninglaagrites ja kõrgetasemelistel võistlustel, alustades Jukolast, Tiomilast, lõpetades Soome meistrivõistluste ja Viestiliigaga, millest tehakse tavaliselt ka teleülekanne. Kangasala SK oli Jukola peakorraldja aastal 2019.


OK Peko 
Eestis üks aktiivseimaid orienteerumisklubisid. Klubi süda asub Värskas, kuid liikmed on üle Eesti laiali. Esindan Peko klubi aastast 2019.


Ampstükk
ampstukk.ee
... mahebatoonid valmivad külmpress-meetodil ja need on ilma lisatud suhkruta. Kuna toorained on kuumtöötluseta, siis on säilinud väärtuslikud mineraalained ja vitamiinid. Batoonide toorainete valikul eelistatakse Eestis kasvatatut: õunad, mustsõstrad, pohlad, astelpaju, kuumtöötlemata tatar, piparmünt jne. 


Luna Group


LUNA GROUP Estonia AS on ehitus-, tootmis-, tööstusettevõtetele premium-klassi tööriistu, tarvikuid ja isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti. Tegutseme Eesti turul alates aastast 1998, pakkudes laia valikut tööriistu, kinnitustarvikuid, masinaid, tööriideid ja töökaitsevahendeid. LUNA kuulub Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving Gruppi, mille omatoodete hulka kuuluvad ka kvaliteetsed Mareldi pealambid.


MyFitness 

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aastal ja on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks. Klubid leiab Tallinast, Tartust, Narvast, Viljandist, lisaks veel Lätist ja Leedust. MyFitnessi treeningute ampluaa on muljetavaldav, tuleb ainult kohale minna.

Kommentaare ei ole: