Toetajad

AARAIN FURNITURE OÜ 


Kui sinu hing ihkab näha midagi ilusat ja see on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, siis Aarain on õige koht kuhu pöörduda. Nad on puiduettevõte, kes teevad nii unikaalseid treppe kui ka grillimaju. Kodulehe külastamine on juba sellepärast vajalik, et saaks suu lahti imetleda tehtud tööde pilte.


REIB
ehk Rakendusgeodeesia ja Ehitusgeoloogia Inseneribüroo OÜ. Reib teeb kompleksseid ehitusuuringuid. Uuringute eesmärgiks on saada alus mõislike tehniliste ja majanduslike lahendustega projekteerimisele ning sobitada uus projekt keskkonda. Geouuringutega fikseeritakse projekteerimiseelne olukord nii maapinna kui ka maa sees. REIB kogemus näitab, et iga investeeritud euro tasub valminud ehitises mitmekordselt
.

BASEILO

Baseilo kauplused/töökojad asuvad 5 linnas: Rakveres, Jõhvis, Paides, Narvas ja Tapal. Aga ära muretse, tegelikult asuvad nad üle maailma, sest neil on mugav e-pood, kust leiad kõik vajaliku aia- ja metsatöödeks. 


FUND EHITUS
Fund Ehitus on eestimaisel kapitalil põhinev ehitusse peatöövõtja ja ehituse projektijuhtimise ettevõte. Nad pakuvad oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist. Märksõnadeks on kiirus, täpsus, ausus ja usaldus. Ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kogemustele võib klient julgelt toetuda.


Bacula AS - Aakre Moos 
Aakre Moosi valikus on üle 80 eriveva toote pagaritele, kondiitritele, meieritele, kokkadele ja moosisõpradele. Väga suure tõenäosusega on iga Eesti inimene vähemalt korra endale teadmata Aakre Moosi tooteid tarbinud. Lisaks leiab nende valikust erinevaid kinkemoose, mis sobivad ideaalselt äri- ja jõulukingitusteks.OK Peko 
Eestis üks aktiivseimaid orienteerumisklubisid. Klubi süda asub Värskas, kuid liikmed on üle Eesti laiali. Esindan Peko klubi aastast 2019.Ampstükk
ampstukk.ee
... mahebatoonid valmivad külmpress-meetodil ja need on ilma lisatud suhkruta. Kuna toorained on kuumtöötluseta, siis on säilinud väärtuslikud mineraalained ja vitamiinid. Batoonide toorainete valikul eelistatakse Eestis kasvatatut: õunad, mustsõstrad, pohlad, astelpaju, kuumtöötlemata tatar, piparmünt jne. 


Luna Group


LUNA GROUP Estonia AS on ehitus-, tootmis-, tööstusettevõtetele premium-klassi tööriistu, tarvikuid ja isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti. Tegutseme Eesti turul alates aastast 1998, pakkudes laia valikut tööriistu, kinnitustarvikuid, masinaid, tööriideid ja töökaitsevahendeid. LUNA kuulub Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving Gruppi, mille omatoodete hulka kuuluvad ka kvaliteetsed Mareldi pealambid.


MyFitness 

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aastal ja on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks. Klubid leiab Tallinast, Tartust, Narvast, Viljandist, lisaks veel Lätist ja Leedust. MyFitnessi treeningute ampluaa on muljetavaldav, tuleb ainult kohale minna.

Kommentaare ei ole: